All Products
-
Thermal Camera Core
-
Thermal Security Camera
-
Drone Thermal Camera
-
Plug-in Thermal Camera
-
Cooled Infrared Detectors
-
Cooled Camera Modules
-
Optical Gas Imaging
-
Infrared Thermal Camera Module
-
High Resolution Thermal Camera Module
-
Thermal Camera For Fever Detection
-
Vehicle Mounted Thermal Camera
-
Integrated Dewar Cooler Assembly
-
Uncooled Infrared Detectors
Contact Person :
Wendy Wang
Phone Number :
+86 27 50185150
Keywords [ thermal surveillance camera module 60hz ] match 42 Products.
Uncooled Thermal Imaging Surveillance Camera Module LWIR 640x512 17μm
| Resolution: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Camera Lens: | Multiple Available |
Uncooled Thermal Security Camera Module LWIR 640x512 17μm
| Resolution: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Camera Lens: | Multiple Available |
LWIR 400x300 Thermal Imaging Security Camera Module Uncooled
| Type: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Resolution: | 400x300 / 17μm |
| Frame Rate: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
LWIR 400x300 Thermal Imaging Security Camera Module Uncooled
| Type: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Resolution: | 400x300 / 17μm |
| Frame Rate: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Uncooled LWIR Thermal Imaging Security Camera Module 400x300
| Type: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Resolution: | 400x300 / 17μm |
| Frame Rate: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Surveillance Uncooled Thermal Camera Module LWIR 640x512 17μm
| Resolution: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Camera Lens: | Multiple Available |
PLUG612 Thermal Camera Module Uncooled VOx LWIR 640x512/12μm for Surveillance Camera
| Type: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Frame Rate: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Resolution: | 640x512 / 12μm |
400x300 17μm LWIR Thermal Camera Module Uncooled with Industrial Thermography
| Resolution: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Frame Rate: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Uncooled Thermal Camera Module LWIR 640x512 17μm for Security
| Resolution: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Camera Lens: | Multiple Available |
Uncooled Infrared Camera Module LWIR 640x512 17μm for Security & Monitoring
| Resolution: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Camera Lens: | Multiple Available |

